Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Exprestasima.com olarak biz, sizlerin kamyon için az ve küçük, taksi için çok ve büyük olan eşyalarınızı çok daha pratik ve ekonomik olarak taşınması modelini hayata geçirdik...

Neden Expres Taşıma?

Bir nakliye kamyonuna sığacak kadar çok eşyanız yok, ancak eşyalarınız bir otomobile ya da taksiye sığacak kadar da az değil. Ne yapacağınızı kara kara düşünüyorsunuz… Expres Taşıma ekibi olarak sizi bu dertten kurtarıyoruz! Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, her boyuttaki ve ağırlıktaki eşyanız için yedi gün, yirmi dört saat taşıma hizmeti sunuyoruz.

Uzman çalışanlar Mutlu müşteri

Expres Taşıma

Bir telefon uzağınızda
Parça Eşyalarınızı Taşımayı Kolaylaştırmayı Hedefliyoruz

Firmamızı kurmadan evvel, insanların taşınacağı zaman en çok nakliye konusunda sorun yaşadığını fark ettik. Özellikle de parça eşya taşımacılığının insanları yorduğunu gördük. Çünkü mobilya, beyaz eşya gibi büyük parçalar rahatlıkla nakliye kamyonlarınca taşınıyor. Ancak daha küçük koliler ve parça eşyalar kimi zaman hasar görebiliyor, kaybolabiliyor ya da taşınmasında başka zorluklar ortaya çıkabiliyor. Expres Taşıma olarak küçük eşyaların taşınmasına çözüm üretmek isteyerek firmamızı kurduk..
Her yere tasıma


Hızlı İletişim, Hızlı Çözüm

Nakliye işlemlerinde insanların bir diğer sorun yaşadığı konu ise zamanlama. Çoğu insanların günlük yaşamın koşturmacasından özel hayatına ayırdığı zaman dilimi ne yazık ki çok az. Hal böyle olunca taşınma gibi yorucu bir işte de zamanlama büyük önem kazanıyor. İnsanlar işlerinden izin alıp, kendilerine uygun zaman yaratmaya çalışıp evlerini ya da ofislerini taşıyorlar. Tüm bunlarda en ufak bir aksaklık insanların o gece yatacak düzenli bir evinin olmamasına dahi sebep olabiliyor. Muhakkak etrafınızda nakliye firması ile sorun yaşayıp eşyalarına zamanında ulaşamayan insanlar duymuşsunuzdur. Biz bu duruma da el atarak çözüm üretmek istedik. Eğer bizlere hızlıca ulaşırsanız, biz de sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunabiliriz.

Eğer Expres Taşıma ekibinin hizmetlerinden faydalanarak parça eşyalarınızın özenle ve hızla taşınmasını istiyorsanız, taşıma işleminin gerçekleşmesini istediğiniz zamandan minimum iki saat önce bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Türkiye sınırları içerisinde olmak kaydı ile dilediğiniz her yere taşıma gerçekleştirebiliriz.

Kolay Ödeme

Eşyalarınız iyi paketlenip, yüklenip taşıma yapıldıktan sonra ödeme işin en kolay noktası. Expres Taşıma hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız öncelikle bizi hemen aramalısınız. Ardından ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz de banka kartı ya da kredi kartı aracılığı ile yapabilirsiniz.
Güvenli taşıma adresi

Türkiye’nin Her Şehrine Yedi Gün Yirmi Dört Saat Hizmet

Expres Taşıma ekibi olarak bizim Pazar’ımız, gecemiz ya da gündüzümüz yok. Her zaman daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız için çalışmamızı tamamen esnek bir düzen üzerine oturttuk. Müşterilerimiz için en iyi zamanı bulup o zamanda hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hem bizimle çalışanlar hem de bizim ekibimiz mutlu oluyor.

Ayrıca çoğu nakliye firması sadece büyük şehirlere taşıma hizmeti sunarken, biz Edirne’den Kars’a; Hatay’dan Sinop’a; tüm Türkiye’ye taşıma hizmeti sunuyoruz

Her Şeyden Önemlisi: Güven ve Özen

Biz yeni çıktığımız bu yolda, her şeyden önce müşterilerimize güven aşılamayı hedef olarak belirledik. Eğer müşterilerimizle güvene dayalı sağlıklı ilişkiler kurarsak her şeyin daha iyi olacağının farkındayız. Bu nedenle dürüstlük ve çalışkanlık ile işimize başladık. Kısa zamanda da 500’ü aşkım mutlu müşterimiz oldu. Ağırlığı yaklaşık 700 tonu bulan 9500’e yakın eşyanın taşımacılığını gerçekleştirdik. Bu başarımızın sırrının müşterilerimize sağladığımız güven, daha sonrasında ise işimizi özen ve dikkatle yaptığımız olduğunu düşünmekteyiz.